Kvalitní strava, adekvátní pohyb a dobrá nálada.

Power joga

Joga

Power joga vychází z klasické jogy. Power joga je pro ty, kterým se klasická joga zdá moc statická, pro ty kteří chtějí víc cvičit a nechtějí striktně dodržovat pravidla klasické jógy. Při power joze procvičíte celé tělo, koncentrujete se, zpevníte svalstvo, protáhnete a zároveň uvolníte celé tělo. Vše je podporováno hlubokým a pravidelným dechem, který tělo zahřívá.

Power joga je velice vhodná pro ženy (i muže), kteří chtějí začít s pohybovými aktivitami, kteří chtějí dělat něco pro své tělo, například aby předešli zdravotním problémům souvisejícím s menopauzou a andropauzou.

Power joga formuje postavu, zeštíhluje tělo, protože způsobuje úbytek podkožního tuku. Při pravidelném cvičení jsou svaly pružnější, funkční a nejsou zkrácené. Odstraňují se svalové dysbalance. Rozvíjí se celý svalový korzet. Klouby neztuhnou a jsou volné. Aktivuje se energie v těle. Dochází ke správnému fungování vnitřních orgánů a vnitřních procesů v těle. Vede k uvolnění a soustředění mysli.

Řízeným pohybem vede power joga k vědomému ovládání těla a k fyzické a psychické relaxaci.

Když budete pravidelně cvičit a přidáte vyváženou stravu na základě správně sestaveného jídelníčku budete se cítit dobře a předejdete zdravotním komplikacím. Objednejte si jídelníček na míru a konzultaci – andro-meno výživa zde.

Kategorie: 
Tagy: 
sdílet

Další články

Cizrna
8. Duben 2018 | Léčivé potraviny | Cizrna beraní (nebo také římský hrách) je bobovitá rostlina. Konzumovat lze semena, celé lusky nebo mladé výhonky. Patří spolu s hrachem a fazolemi k nejvýznamnějším luštěninám. Obliba cizrny vzrůstá a to je dobře, neboť je velmi vhodná do zdravého... Zobrazit celý článek.
Máslo
3. Březen 2018 | Encyklopedie | O tom, že margaríny nedoporučuji, jsem již psala. Ve zmiňovaném článku si můžete přečíst proč jsou margaríny nezdravé a nevhodné. Máslo, pokud ho budeme konzumovat jen v rozumné míře, je zdravější. V másle se přirozeně vyskytují vitamíny, hlavně... Zobrazit celý článek.
Rozmarýn
6. Leden 2018 | Recepty | Ingredience 250 g másla 10 lžic olivového oleje rozmarýn (nebo petržel, pažitka apod.) sůl Postup Máslo necháme úplně změknout a pak do něj vmícháme olivový olej. Následně přidáme nasekaný rozmarýn nebo jiné bylinky. Uchováváme v lednici. Dobře se... Zobrazit celý článek.
Vánoční stůl našich předků
8. Prosinec 2017 | Encyklopedie | Večer 24. prosince měli naši předkové štědrý, neboť měli na vánočním stole mnoho druhů pokrmů. Druhy pokrmů na svátečním stole měly krajové odlišnosti, ale jídelníček měl řadu pokrmů společných, tradičních.     Co naši předkové na Štědrý večer jedli... Zobrazit celý článek.
Kajenský pepř
6. Prosinec 2017 | Léčivé potraviny | Na úvod je třeba zmínit, že název kajenský pepř je zavádějící, protože vlastně nejde o pepř, ale o druh velmi ostrých sušených chilli papriček. Český název pepř vznikl nepřesným překladem z angličtiny - pepper znamená jak pepř tak i papriku. Výraz... Zobrazit celý článek.

Stránky